Tips for Choosing Lamps

Paylaş
 

Lambalar 1 seçimi için ipuçları

Az gibi şeylerden biri ev dekorasyon en azından benim için, her odada koymak için gidiyoruz ampuller seçmek zorunda olduğunu ben sıkıcı buluyorum şeydir. Dikkate almak, bu nedenle bu not almak zorunda kadar çok şey vardır bir lamba seçmek için ipuçları :

-Birinci Dikkate almak zorunda olduğu aydınlatma türü okuma, çevre, özel, vb büyük ölçüde size sonunda kuracak lamba boyutu, türü ve şekli belirleyecek olan bu ihtiyacı: Eğer sunmak istiyorum.

Eğer bilmek için -Ayrıca çok önemli ışık miktarını istediğiniz ve aydınlatmak istediğiniz alanın boyutunu.

– Önceki iki puan, diğer şeyler arasında, karar için yardımcı olacaktır, bu çatı lambalar, ya da değil ihtiyacı için seçilmesi durumunda, sahip ve olacağı silah veya aydınlık noktaları sayısı ekranlarında, eğer ışık noktaları Bu ampullerin gücü olmak için birkaç odaklar veya hangi banka yerleştirmek için gerekli olacak.

Lambalar 3 seçimi için ipuçları

Ne istediğiniz gibi oturma odası ya da yatak odası gibi bazı alanlar için dakik aydınlatma bazı sistemine sahip olmaktır -Eğer, yapabileceğiniz en iyi şey, hortumları ya da çok büyük değil avizeler kazanmak ve hangi bir masaya konulmalıdır olduğunu. Lambaların Bu tip komidin kullanılan veya ekleyebilirsiniz edilebilir duvar lambaları yatağın üzerinde başlık.

Gibi koridorlar gibi adım olan ev parçaları, aydınlatmak için, doğum ek olarak da çok olan aplikler kullanmanız tavsiye edilir dekoratif ve aynı zamanda tv arkasına yerleştirmek için bunları kullanmak ve de bu öğrencileri önleyebilirsiniz çalışmak daha nedeniyle sadece televizyonun ışığı varsa oluşabilir ışık sürekli değişikliklere istenen.

Tavan lambaları belirli noktalara yerine tüm kalmak aydınlatmak için ideal ve genellikle odanın ortasına yerleştirilen ancak aşağıda herhangi bir nedenle bu size altında olmadığını iyi düşerse biz, bir yatak ya da kanepe gibi oturduğu bir yere sahip .

Lambalar 4 seçimi için ipuçları

Bu yazı 3450 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz