Small And Cute Studio Apartment Decoration

Paylaş
 

Genellikle tek bir odada yer alan ve  mutfak ile salonun iç içe olduğu  tüm yaşam alanının bir arada dizayn edildiği dairelere stüdyo daire diyoruz sevgili dekorasyon tutkunları. Bugün sizler için küçük ama bir o  kadar dekoratif bir daire dizaynını birlikte inceleyeceğiz. Sizin için seçtiğim iç mekanda dikkat çeken en önemli özellik kesinlikle iç mekanda her metre karenin doğru dizayn edilmesidir ki bu stüdyo daire dekorasyonun en beliğin özelliğidir. İlk görselde iç mekanda kullanılan küçük bir mutfak ve mutfaktan salona açılan bir alan görüyoruz.  Alanı geniş göstermek için Amerikan bar seçimi de stüdyo daire için ideal bir seçim. Ayrıca bar sandalyesi ve koltuk döşemesinde ki aynı kumaş seçimi de oldukça şık ne dersiniz?

Stüdyo Daire Mutfak Dizayn

Köşe koltuk seçimi küçük mekanları büyük gösterecek en doğru mobilya seçimidir ayrıca fonksiyonel bir sehpa seçimi de mekanda işlevsel alanlar oluşturmaktadır. Eğer stüdyo daireye sahipseniz bu tarz fonksiyonel ürünler seçmeniz mekanda geniş alanlar oluşturur ve dekoratif bir iç mekan için yüksek bütçeler harcamanız da gerekmez.

Stüdyo Daire Köşe Takımı

İç mekan oturma alanımız için küçük ve dekoratif bir tv ünitesi olamadan olmaz. Köşe koltuk modelimizin tam karşısına dizayn edilmiş şık bir ünite mekanda modern bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca görselde olduğu gibi küçük mekanları büyük gösterecek en önemli parça olan  duvar kısmına boydan boya dizayn edilen kare ayna modeli  mekanımızı olduğundan çok daha büyük ve geniş gösterecektir.

Stüdyo Daire Tv Ünite Dizayn

Mutfak evye modeli ise kullanım alanı olarak oldukça doğu seçilmiş. Üç taraflı alanı sayesinde hem kullanım alanı hemde yemek masası olarak dizayn edilmiş böylece çok amaçlı kullanımı sayesinde alandan tasarruf sağlanmış.
Stüdyo Daire Mutfak Modeli

Mutfaktan geçelim antreye,  bu iç mekanımızda da salonda olduğu gibi büyük bir ayna kullanılarak mekanda ferah bir alan oluşturulmakla  birlikte ayna çevresine döşenen desenli duvar kağıdı sayesinde de oldukça farklı bir görsellik sağlanış. Ayrıca tavanda kullanılan aydınlatma seçimi ise mekanın modern ve aydınlık görünmesi için ideal bir seçim.

Stüdyo Daire Giriş Dizayn
Stüdyo Daire Hol Dizayn

Şimdi sıra yatak odası dekorasyonunda, yatak odamız modern çizgiler taşıyan sadeliğin ön planda oldu bir dekorasyon tarzı ile dizayn edilmiş. Küçük bir mekan olduğu için abartılı aksesuar seçimleri yerine desenli duvar kağıtları ile hareket sağlanmıştır.

Stüdyo Daire Yatak Odası Dizayn

Stüdyo Daire Giyim Odası

İç mekan küçük de olsa yatak odasına bir giyim odası son yıllarda özellikle lüks iç mekan örneklerinde sıkça rastlanmaktadır. Hem görsel olarak hemde kullanım olarak bu tarz bir giyim odası özellikle bayanların arzu ettiği en önemli alan olsa gerek ne dersiniz?

Stüdyo Daire Köşe Küvet Modeli

Tüm iç mekanımızı incelikten sonra son alanımız tabi ki banyo dekorasyonu. Stüdyo daire dekorasyonu içi tüm alanlarda küçük mekanlara dizaynlar incelesek de, banyo için çok daha küçük bir alan düşünmüş olabilirsiniz. Fakat banyomuz diğer mekanlara göre çok daha büyük ve gösterişli sevgili takipçiler.
Stüdyo Daire Banyo Dizayn

Bu yazı 62084 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz