Modern Ve Kontras İç Mekan Dekorasyonu

Paylaş
 

Modern iç mekanı en iyi yansıtan ve kontrast renklerin en doğru şekilde kullanıldığı muhteşem iç mekan dekorasyon örneği ile sizlerleyiz. Son yıllarda modern bir iç mekan örneği denince aklımıza gelen ilk renkler  olan siyah ve beyazın ustaca kullanıldığı mekanımızda kırmızı renk tercihi yapılarak mekanın sıradanlığı ortadan kaldırılmış ve mekana hareket katılmıştır. Özellikle modern tarz bir iç mekan dekore etmek istiyorsanız bu üç rengi kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca kırmızı yerine mor ve turuncu gibi iç açıcı tonları da kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu modern bir  o kadar da zarif iç mekanı birlikte inceleyeek yorumlayalım.
Modern Siyah Beyaz İç Mekanlar

Özel Tasarım mutfak masası sıra dışı görünümü ve pratik kullanımı ile hayranlık uyandıracak kadar şık ne dersiniz? İki kişilik masa tasarımı için seçilen sandalye modelide oldukça ideal bir seçim.Küçük iç mekanlar için ideal mutfak kesinlikle Amerikan mutfak tasarımlarıdır.Hem küçük mekanda geniş bir alan oluşturur hemde görsel olarak modern bir görünüm sergiler.
Modern-İç-Mekanlar Beyaz Koltuk Modeli

Geometrik hazır paneller bu yıl iç mekanda sıra dışı bir etki yaratığı için oldukça popüler. Panel ile hareket katılmış mekanda mobilya seçimi olarak düz beyaz koltuk ve siyah yastık aksesuarlar tercih edilmiş böylece mekanda ki ihtişamlı görünüm yerini sadeliğe bırakmış.

Sıra Dışı Mutfak Masası Dizayn
Mutfak masasının ayak kısmının zeminde ki görünümüne dikkat! Tasarımcının hayal gücü ve dekorasyon bilgisine hayran kalmamak mümkün değil sizce?

Modern İç Mekanlar

Gelelim iç mekan dekorasyonunda ki en özel mekan olan yatak odası dekorasyonuna. Yatak odasında dekorasyonunda, sadeliğin ön planda olduğu ve fazla ayrıntı ve aksesuardan arınmış bir mekan görüyoruz. Perde seçiminden yatak başın asılmış görsellere kadar modern çizgiyi yansıtan harika bir iç mekan tasarımı .
Yatak Odası İpli Perde Modeli

Şehirin gece görünümü yatak odasında büyülü bir hava yaratmakta..

Modern Yatak Odası Dizayn

Yatak odasından balkona geçişte renklerin büyüsü devam etmekle birlikte kapatılmış olan balkon sanki yatak odasının devamı gibi tasarlanmış.

Balkon Depolama Dizayn

Bu yılın yeni trendi  lüks iç mekanlarda oldukça fazla kullanılan giyim odaları bu iç mekandada ustaca dizayn edilmiş.

Giyinme Odası Dizayn

Siyah Turuncu Beyaz Banyo Dizaynd
Banyo dekorasyonunda kırmızı renk yerine turuncu renk tercih edilmiş. Bu canlı renk seçimi ile banyoda farklı bir görünümün yanında diğer iç mekan dekorasyonundan renk olarak ayrılması sağlanmış. Desenli cam duşakabin seçimi yerine düz cam tercih edilmeside modern görünüm  ve sadeliği korumak amaçlı.

Turuncu Banyo Dizayn

Bu yazı 65548 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz