Modern Kullanışlı Banyo Dekorasyon Örnekleri

Paylaş
 

Modern iç mekan dekorasyon örnekleri ile sizlerleyiz hanımlar. Bugün iç banyo dekorasyonunda farklı tasarımlar ile sizleri büyüleyeceğini inandığım muhteşem banyo dekorasyon örneklerini bir araya getirdim. İç mekan dekorasyonunda salon ev mutfak dekorasyonundan sonra en çok bütçe ayrılan mekan olan banyolar son bir kaç sezondur gerek kullanılan malzemeler  gerekse renk seçimleri olarak oldukça iddialı ve farklı. Dilerseniz, adeta banyo dekorasyonunda büyülü bir etki yaratan muhteşem banyo dekorasyon örneklerini birlikte inceleyerek yorumlayalım.

Renkli Banyo Dekorasyonu

Mor renk duvar fayansları ve yerde kullanılan su geçirmeyen parke seçimi ile banyo dekorasyonuna farklı bir yorum katılmış.

Siyah Banyo Dizayn

Modern tarz banyo dekorasyonu denince aklımıza gelen ilk renklerden olan siyah ve beyazın muhteşem uyumu bu banyo dekorasyonunda ustaca kullanılmış; fakat kontrast bir renk kullanılarak banyoda etikli bir görsellik yaratılabilirdi ne dersiniz?

Lila Renk Banyo Dizayn

İşlevsel bir lavabo modeli ile banyo dekorasyonunda yenilikçi bir tarz oluşturabilir ayrıca klasik küvet yerine bu görselde ki gibi farklı tasarımlara yer verebilirsiniz.

Cam Duşakabin Modeli

Duşakabin demişken klasik duşa kabinler yerine düz desensiz duşakabin seçimleri  son bir kaç sezondur banyo dekorasyonunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Kullanım rahatlığının yanında modern görümü ile bu tarz duşakabinler benimde favorim.

Yeşil Modern Banyo Dizayn

Sade bir banyo dekorasyonunda klasik bir kabı seçimi yerine mekana hareket kazandıracak desenli bir cam  kapı modeli  seçimi oldukça şık bir görsellik yaratacaktır.

Mor Lila Banyo Dizayn

Renklerin banyo dekorasyonuna verdiği pozitif enerji banyonun dekorasyonunda hem iddialı bir görünüm hemde iç açıcı alanlar oluşturmuş.

Özel Tasarım Banyo Dekorasyonu

Sade bir banyo  duvar ve aksesuar seçimleri ile bazen çok basit gibi gözükmektedir.  Fakat;  mozaik duvar döşemesi ve  bir tek havlu rengi seçimi sayesinde çarpıcı bir görünüm sağlanabiliyor. Bence banyo dekorasyonunda  düz renkleri tıpkı bu örnekteki gibi kontrast seçenekler ile hareketlendirmek şart.

Modern Tarz İç Mekanlar

Son yıllarda klasik küvetlere alternatif modeller tasarlandığı için banyo dekorasyonunda klasik formlardan uzak küvetler yada cam duşakabinler tercih edilmektedir.

Modern Banyo Örnekleri

Canlı renkler yerine daha klasik seçimler arıyorsanız bu banyo dekorasyonu tam size göre.Gerek görünüm gerekse banyo için lavabo ve duş seçimi ile kullanışlı bir o kadarda sade banyo dekorasyonu sizlerle…

Lüks Banyo Dizayn

Bu yazı 2865 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz