Lüks Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Paylaş
 

İç mekan dekorasyonunda modern çizgileri yansıtan hem kullanışlı hemde işlevsel mutfak tasarımları ile sizlerleyiz. Dekorasyon denince aklımıza ilk gelen mekan olan mutfaklar hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz en önemli mekan olduğu için dekoratif görünümü yanında rahat kullanımı da oldukça önemlidir. Gerek dolap tasarımları gerekse dolap için fonksiyonel panelleri ile hem depolama hemde kullanım alanı olarak dizayn edilen mutfaklar doğru tasarlandığı takdirde uzun vadede bir rahatlık  sağlar. Bu mekanın ne kadar büyük olduğundan çok mekanın nasıl değerlendirildiği önemlidir. Yani mekanda ki her bir metre karenin en iyi şekilde kullanıldığı dolaplar tercih edilmelidir. Sizler için en iyi şekilde dizayn edilmiş birbirinden şık ve modern mutfak tasarımlarını bir araya getirdim. Dilerseniz yeni sezonun muhteşem mutfak dekorasyon örneklerini birlikte inceleyerek yorumlayalım.
Mor Mutfak Modeli

Gerek renk olarak gerekse model olarak benim favori mutfak dekorasyon örneğim ile başlıyoruz.Mutfak tezgahı ve masasının bir arada dizayn edildiği mutfak modelinde bar sandalyeleri kullanılarak mekana modern bir hava kazandırılmış.

Mavi Beyaz Farklı Mutfak Dizaynı

Köşeli mutfak tasarımı küçük bir mekan için tercih edilebilecek oldukça şık ve kullanışlı bir mutfak modelidir. Mavi ve beyazın bir arada kullanıldığı mutfak dekorasyonunda mutfak dolapları altında kullanılan mavi led aydınlatma seçimi mekanımıza hareket katmış ne dersiniz?

Mavi Beyaz Şık Mutfak Çeşitleri

 

Şık Gri Mutfak Modeli

İşte klasik gibi gözükse de modern çizgiler içeren harika bir mutfak modeli daha. Lüks mutfak dekorasyonunun vazgeçilmezi ankastre modelleri mekanda ki metalik görünüm ile bütünlük sağlamış.Dilerseniz bu şık mutfak tasarımına bir sonraki görselde  dikkatlice başka bir açıdan bakalım.

İşlevsel Mutfak Çeşitleri

 

Fonksiyonel  Mutfak Çeşitleri

Lake ve ahşap malzemenin bir arada kullanıldığı Amerikan mutfak dekorasyonu küçük bir mekanda kullanılabilecek en doğru seçimdir. Tıpkı oturma odasının  ve mutfağın bir araya getirildiği bu mutfak modeli gibi.

Dekoratif  Mutfak Modelleri

Mutfak tezgahı uzantısında dizayn edilmiş mutfak masası hem işlevsel kullanımı hemde şık görünümü ile eminim ki dekorasyon tutkunlarının beğenisini alacaktır.  Ayrıca bir sonra ki görselde olduğu gibi kalabalık misafirler için büyük bir yemek masası da mekana farklı bir hava katmış ne dersiniz?

Küçük Mutfak Modeleri

Şimdide alışılagelmiş mutfak modellerinden uzaklaşıp sıra dışı bir mutfak modelini olan resmimizi  inceleyelim. Asma tavana  monte edilen aspiratör günümüz mutfak dekorasyonuna göre oldukça farklı bir seçim. Ayrıca alışık olduğumuz klasik mutfak tezgahı örneklerinin dışına kalan bir tezgah modeli  ile mekanda harika bir atmosfer sağlanmış.

Modern  Siyah Mutfak Modeli

Son olarak çok şık bir mutfak masası ve sedir  tasarımı sizlerle…

Küçük Mutfak Masası Modeli

 

Bu yazı 25241 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz