Lüks Banyo Dekorasyon Örnekleri

Paylaş
 

İç mekan dekorasyonunda bugün sizler ile harika kelimesinin bile yetersiz kaldığı lüks banyo dekorasyon örneklerimiz ile devam ediyoruz. Dekoratif ve şık bir banyo dekorasyonunda çok etkileyici aydınlatmaları farklı duvar ve zemin kaplamaları ile dekorasyon tutkunlarının ilgisini çekebilecek banyo örnekleri son yıllarda ilgimi çeken bir kaç banyo dizaynı arasında yer almaktadır. Eğer sade ve klasik bir banyo dekorasyonu sizinde ilginizi çekmiyor ve lüks ve ışıltılar iç mekan dekorasyonunda favori seçiminiz ise bugün sizler için seçtiğim banyo dekorasyon örnekleri tam size göre sevgili dekorasyon tutkunları.
Farklı Banyo Dekorasyon Örnekleri

İlk görselde yer alan banyo dekorasyonunda ilk göze çarpan kesinlikle duvar ve zemin döşemesi denilebilir..Adeta duvarda ve zeminde sanatsal bir etki sağlanmış banyo görselinde pencere seçimi de oldukça ilgi çekici ne dersiniz? İkinci görseli de aynı banyo dekorasyonuna başka açıdan yer verdim.
Klasik Banyo Avize Modeli

Banyo aydınlatma seçiminde ise klasik tarz avize modeli tercih edilmiş. Banyo dekorasyonunun genel konsepti ile uyumlu avize seçimleri yanında lavabo kenarına uygulanan aplikler de oldukça şık ve dekoratif bir etki yaratmış sizce?

Dekoratif Otantik Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyonunda ilgimi çeken en önemli dizayn ise gömme lavabo tasarımı. Alışılagelmiş banyo dolapları ve lavabo modelleri ile karşılaştırdığımız zaman banyomuzda ki görsellik ve tasarım tartışılmaz ne dersiniz?

Gömme Banyo Lavabo Tasarımı

Banyo dekorasyonunda aydınlatma sadece tavan ve lavabo kenarında ki aplikler ile sınırlı kalmamış. Küvet içinde çok şık ve dekoratif led aydınlatma tercih edilmiş. Fakat şu bir gerçek ki banyo dekorasyonu ile kapı uyumu oldukça vasat.

Led Aydınlatmalı Banyo Dizayn

Zarif Banyo Aydınlatma Örnekleri

Gelelim ikinci ve bir numaralı görsele göre çok daha sade kalacak bir banyo seçimine. Sade derken tabi ki ilk görsele göre sade vurgusu çok önemli. Çünkü bu banyomuzda küçük olması haricinde oldukça sade ama şık bir dekorasyona sahip.

Yeni Sezon Banyo Dizayn

Ayna yanına yerleştirilmiş aplikler bu banyo dizaynına da büyüleyici bir etki katmış. Ayrıca lavabo altına ahşap seçimi banyonun genel konsepti ile uyum sağlamış.

Özel Tasarım  Banyo Dizayn

Lavabonun tam karşısı için kullanım rahatlığı sağlayan işlevsel bir mobilya tasarımı eklenmiş. Büyük devasa ayna ise mekanda geniş bir alan yaratmak için yapılan en doğru hile.

Lüks İç Mekan Tasarımları

Lüks Banyo Dekorasyon Örnekleri

Bu yazı 28297 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz