Küçük Ve Şirin Stüdyo Daire Dekorasyonu

Paylaş
 

Genellikle tek bir odada yer alan ve  mutfak ile salonun iç içe olduğu  tüm yaşam alanının bir arada dizayn edildiği dairelere stüdyo daire diyoruz sevgili dekorasyon tutkunları. Bugün sizler için küçük ama bir o  kadar dekoratif bir daire dizaynını birlikte inceleyeceğiz. Sizin için seçtiğim iç mekanda dikkat çeken en önemli özellik kesinlikle iç mekanda her metre karenin doğru dizayn edilmesidir ki bu stüdyo daire dekorasyonun en beliğin özelliğidir. İlk görselde iç mekanda kullanılan küçük bir mutfak ve mutfaktan salona açılan bir alan görüyoruz.  Alanı geniş göstermek için Amerikan bar seçimi de stüdyo daire için ideal bir seçim. Ayrıca bar sandalyesi ve koltuk döşemesinde ki aynı kumaş seçimi de oldukça şık ne dersiniz?

Stüdyo Daire Mutfak Dizayn

Köşe koltuk seçimi küçük mekanları büyük gösterecek en doğru mobilya seçimidir ayrıca fonksiyonel bir sehpa seçimi de mekanda işlevsel alanlar oluşturmaktadır. Eğer stüdyo daireye sahipseniz bu tarz fonksiyonel ürünler seçmeniz mekanda geniş alanlar oluşturur ve dekoratif bir iç mekan için yüksek bütçeler harcamanız da gerekmez.

Stüdyo Daire Köşe Takımı

İç mekan oturma alanımız için küçük ve dekoratif bir tv ünitesi olamadan olmaz. Köşe koltuk modelimizin tam karşısına dizayn edilmiş şık bir ünite mekanda modern bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca görselde olduğu gibi küçük mekanları büyük gösterecek en önemli parça olan  duvar kısmına boydan boya dizayn edilen kare ayna modeli  mekanımızı olduğundan çok daha büyük ve geniş gösterecektir.

Stüdyo Daire Tv Ünite Dizayn

Mutfak evye modeli ise kullanım alanı olarak oldukça doğu seçilmiş. Üç taraflı alanı sayesinde hem kullanım alanı hemde yemek masası olarak dizayn edilmiş böylece çok amaçlı kullanımı sayesinde alandan tasarruf sağlanmış.
Stüdyo Daire Mutfak Modeli

Mutfaktan geçelim antreye,  bu iç mekanımızda da salonda olduğu gibi büyük bir ayna kullanılarak mekanda ferah bir alan oluşturulmakla  birlikte ayna çevresine döşenen desenli duvar kağıdı sayesinde de oldukça farklı bir görsellik sağlanış. Ayrıca tavanda kullanılan aydınlatma seçimi ise mekanın modern ve aydınlık görünmesi için ideal bir seçim.

Stüdyo Daire Giriş Dizayn
Stüdyo Daire Hol Dizayn

Şimdi sıra yatak odası dekorasyonunda, yatak odamız modern çizgiler taşıyan sadeliğin ön planda oldu bir dekorasyon tarzı ile dizayn edilmiş. Küçük bir mekan olduğu için abartılı aksesuar seçimleri yerine desenli duvar kağıtları ile hareket sağlanmıştır.

Stüdyo Daire Yatak Odası Dizayn

Stüdyo Daire Giyim Odası

İç mekan küçük de olsa yatak odasına bir giyim odası son yıllarda özellikle lüks iç mekan örneklerinde sıkça rastlanmaktadır. Hem görsel olarak hemde kullanım olarak bu tarz bir giyim odası özellikle bayanların arzu ettiği en önemli alan olsa gerek ne dersiniz?

Stüdyo Daire Köşe Küvet Modeli

Tüm iç mekanımızı incelikten sonra son alanımız tabi ki banyo dekorasyonu. Stüdyo daire dekorasyonu içi tüm alanlarda küçük mekanlara dizaynlar incelesek de, banyo için çok daha küçük bir alan düşünmüş olabilirsiniz. Fakat banyomuz diğer mekanlara göre çok daha büyük ve gösterişli sevgili takipçiler.
Stüdyo Daire Banyo Dizayn

Bu yazı 3013 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir adet yorum var.

 1. Nurten davran dedi ki:

  İyi akşamlar benim bir küçük evim var ve küçük 30 metre yatak odası ve koltuk koymak istiyorum ama bir tünlü bir model bulamadim

 2. BruceNose dedi ki:
  Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir önizlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.

  Push the “Download Now” button to download ApexSQL Recover Crack.
  The whole process will just take a few seconds.

  Get back lost or corrupted entries due to various failures from your SQL database with the help of this powerful and intuitive recovery tool

  MIRROR LINK —> ApexSQL Recover + Full Crack

  · Release version: 2018.04.1234
  · Release date: June 21 2019
  · Developer: Apex SQL Tools
  · Downloads: 8011
  · Download type: safety (no torrent/no viruses)
  · Status: clean (as of last analysis)
  · File size: unknown
  · Price: no cost
  · Special requirements: no
  · Systems: Windows 10 64 bit, Windows 10, Windows 2008, Windows 2003, Windows 8 64 bit, Windows 8, Windows 7 64 bit, Windows 7, Windows Vista
  · User rating:

  Keywords:
  apexsql recover full crack, apexsql recover crack keygen for windows, apexsql recover activator, apexsql recover key crack, apexsql recover + full crack, apexsql recover crack and keygen free download, apexsql recover crack new, apexsql recover crack keygen serial, apexsql recover how to ctack, apexsql recover full crack latest

  Popular software: here

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz