Interior Decoration for Detached Houses

Paylaş
 

Müstakil evler bir çok kişinin hayalini süsleyen, apartman dairlerine göre daha fazla bütçe gerektiren fakat yaşaması bir o kadar keyifli yaşam alanlarıdır.İşte bu sebepten müstakil ev dekorasyonu için çok daha fazla özen ve bilgi şarttır. Uzun ömürlü bir yaşam alanı için ise doğru seçimler ve dekorasyon tarzı uyumu önemlidir. Bugün sizler için klasik tarz iç mekan dekorasyonu özellikleri taşıyan yer yer modern çizgilere yer verilmiş müstakil bir evin iç mekan dekorasyonun inceleyeceğiz. İlk görsel klasik mekanın salon dekorasyonu, salon dekorasyonunda aksesuar modellerinden tutunda perde seçimlerine kadar klasik çizgiler hakim. Koltuk seçimi ise modern bir görünümde olup seçilen kumaş seçimi ve rengi ile klasik tarzla uyum içinde olması sağlanmış. Klasik mekanın vazgeçilmezi işlemeli aplikler ise iç mekanda olağanüstü bir etki yaratmış. Ayrıca tavan dekorasyonu iç mekana ayrı bir hava katmış ne dersiniz?
Müstakil Salon İç Mekan Dizayn
Salonumuzun koltuk bölümünün arkasına yerleştirilmiş yemek masası sayesinde iç mekanda iki ayrı alan oluşturulmuş. Ayrıca tv arkasına uygulanmış taş duvar görünümü iç mekana çok şık bir dizayn sağlamış. Taş duvar dizaynı sadece tv arakasında değil şömine etrafına da uygulanarak iç mekanda dekoratif bir bütünlük tasarlanmış.
Taş Duvar Kaplama Tv Ünite Dizayn
Dekoraitf Yemek Masası Modeli

Salon dekorasyonundan gelelim mutfak dekorasyonuna mutfak dolabımızda yine klasik mekanın izleri mevcut. Sadelikten çok uzak varaklı mutfak dolabı mobilya seçim mekan için seçilebilecek en doğru seçim olsa gerek.
Klasik Mutfak Dekorasyonu
Klasik mutfak dekorasyonunda sadece mobilya seçimleri değil desenli zemin kaplama ve fırfırlı desenli klasik perde seçimi iç mekana hareket katılmış. Ayrıca mutfak masası döşeme rengi ile perde arasında ki uyumda oldukça farklı ne dersiniz?
Müstakil Mutfak  Dizayn

Mutfak ve salon dekorasyonundan sonra müstakil evimizin iç mekan dekorasyonun yatak odasını inceleyerek devam ediyoruz. Yatak odası dekorasyonunda hakim renk pembe olup beyaz renk seçimi ile iç mekanda ferahlık sağlanış. Ayrıca klasik yatak odası bir iç mekanda ilgi çeken en önemli parça kesinlikle desenli duvar kağıdı seçimleri diye düşünüyorum.

Klasik İç Mekan Duvar Dizayn
Klasik Yatak Odası Dizayn

Lüks Yatak Odası Dizayn

Misafir yatak odası seçimi de en az yatak odası dekorasyon seçimi kadar şık ve iç açıcı.

Müstakil Yatak Odası Dizayn

Bu yazı 4053 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz