Geleneksel Şık Yatak Odası Dizayn

Paylaş
 

Klasik yatak odası dekorasyonları günümüzde çok daha elegant bir görünüm sergiliyor. Eskilerde kullanılan abartılı geleneksel yatak odaları dekorasyonu yerini çok daha zarif ve huzur veren ve  en önemlisi de göz yormayan dekorasyon modellerine bıraktı. Günümüze kullanılan geleneksel yani klasik iç mekan dekorasyonunda dinlendirici bir görünüm sağlandığı için gereksiz ayrıntılar ve kalabalık bir görünüm tercih edilememektedir. Evet sevgili dekorasyon tutkunları geleneksel yatak odası dekorasyonunun günümüze farklı bir stil ile uyarlandığı muhteşem yatak odası dekorasyonu ile sizlerleyiz.

Lüks Yatak Odası Cibinlik Modeli

Renklerin yormadığı ve klasik oymalar ile dizayn edilmiş harika bir yatak odası dizaynı. Genellikle josefin koltuklar klasik iç mekan yatak odasının vazgeçilmezi olsa da mekanda kullanılan dikdörtgen puf modeli de mekana şık bir görsellik katmış.

Yatak Odası Makyaj Masası Modeli

Makyaj masası klasik oymalı abartı mobilya modellerine göre çok daha şık ve kullanışlı olduğu için mekanda ferah bir alan yaratmış.

Lüks Yatak OdasI Dizayn

Bu yıl  yatak odası dekorasyonunda moda olan ve modern iç mekanlardan tutunda klasik mekanlara kadar tüm iç mekan dekorasyon tarzlarında kullanılan cibinlik seçimi geleneksel mekanda da kullanılmış. Geleneksel iç mekanda kullanılan  cibinlik modelinde tül yerine çiçek desenli kumaş tercih edilmiş. Ayrıca bu yılın bir başka trendi olan perde ve yastıklarda aynı kumaş tercihi bu iç mekanda da uygulanmış.

Lüks Yatak Odası Yandan Görünüm

Pastel renklerin hakim oldu yatak odası dekorasyon örneğimizde, mobilya seçimlerinde klasik abartılardan uzak   kullanışlı mobilya tercihleri   yapıldığı oldukça açık.

Yatak Odası Tv Ünite Dizayn

Eskiden klasik iç mekanlarda görmeye alışık olmadığımız tv üniteleri son yıllarda klasik mekanlarda da klasik tarza uygun dizayn edilmiş mobilyalar ile karşımıza çıkmaktadır.

Led Aydınlatmalı Yatak Odası Modeli

Ebeveyn yatak odası dekorasyonundan genç kız yatak odası dekorasyon örneklerine gelecek olursak tıpkı diğer görselde ki sadelik ve rahatlatıcı iç mekan dekorasyonu bu iç mekanda da mevcut. Led aydınlatmalar daha çok modern dekorasyonda karşımıza çıksa da modern ve geleneksel dekorasyon tarzının birbiri ile harmanlanması sonucu orta harika bir yatak odası dekorasyon örneği çıkarmış ne dersiniz?

İki Kişilik Genç Kız Odası Dizayn

Gömme tv ünitesi mekanda ferah bir iç alan oluşturmakla birlikle  görsel olarak da mekana farklı bir görsellik katmış. Geleneksel yatak odası için seçilen avize modeli ise bu tazı yansıtmakta.

Kullanışlı İç Mekan Tasarımları

Yatak Odası Perde Seçimi

Bu yazı 2996 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz