Dekoratif Giyinme Odası Dekorasyonu

Paylaş
 

Giyim odasında öncelikle her zaman amaç kıyafetlerin bir arada göz önünde iyi dizayn edilmiş bir  mobilya tasarımında düzen içinde yerleştirilmesidir.Bugün giyim odası için sizlere alternatif dekorasyon örneklerinden oluşan bir  galeri hazırladım. Bakalım şık bir giyin odasını nasıl dekore etmeliyiz. Öncelikle kaç kişilik dizayn edilmesine karar vermelisiniz. Örneğin giyim odasını bayan ve erek bölümü olarak iki kısma ayırmalıyız.  Giyim odasında her bir kıyafet için ayrı bir bölümleme şart. Gömlekler için ayrı bir bölme pantolonlar için ayrı bir alan. Hatta hatta giyim odasının en eğlenceli alanı takı ve çanta alanları. Çekmece içi bölmeler özel kemerlik alanları ve raflar şık bir giyim odasının vazgeçilmezi. Giyim odalarında mobilya seçimi kadar aydınlatma seçimi de oldukça önemlidir. Dolap içi aydınlatmalar, askılık aydınlatması veya  tavan üstü led veya spot ışıklar ile dizayn edilebilir.

Yeni Sezon Giyim Odası

İlk giyim odası dekorasyon örneği renkli duvar boyası ile uyum sağlamış lake mobilya tasarımı seçimi. Ayrıca renkli kutu seçimleri ile mekanda modern ve dekoratif bir alan oluşturulmuş. Metal pantolon asacakları ile fonksiyonel ve kullanışlı  dolap için alanlar tasarlayabilirsiniz.
Renkli Giyim Odası Dizayn

İkinci giyim odası görseli ise küçük alanlar için ideal bir seçim ne dersiniz? Özellikle köşe alanları bu tarz bir giyim odası olarak dekore etmek hem alanda ferahlık hemde işlevsel alanlar oluşturur.

Köşe Giyim Odası Dekorasyonu

Üç numaralı giyim odası seçimim ise hem geniş alanı hemde fonksiyonel mobilya seçimi ile her bayanın hayallerini süsleyecek bir iç mekan dekorasyonu. Çekmeceli alanlardan tutunda raf dizaynına kadar her bir metre kare çok doğru bir şekilde dizayn edilmiş diyebilirim.
Fonksiyonel  Giyim Odası Dekorasyonu

Giyim odasın dekorasyonunda klasik çizgiler taşıyan bu görsel ise boydan ayna seçimi ile olduğundan çok daha büyük bir alan yaratılmış giyim odası dizaynı. Bildiğiniz üzere iç mekanlarda özellikle de küçük mekanlarda büyük ve ferah alanlar ancak ayna seçimleri ile çok daha ferah bir iç mekana dönüştürülebilir.
Kullanışlı Modern Giyim Odası Dekorasyonu

Özel Tasarım Modern Giyim Odası

Yine küçük mekanlar için tercih edilebilecek bir giyim odası dekorasyon örneği sizlerle… Tek kişilik bir iç mekan için bu tarz küçük ama işlevsel bir dizayn tercih edilebilir.

Yeni Trend Modern Renkli Giyim Odası Modelleri

Bol bölmeli alanları ile özellikle bayanların ayakkabı ve çantalarını rahatça yerleştirebileceği ideal bir mobilya seçimi.

Bölmeli Modern  Giyim Odası Dekorasyonu

Küçük Alanlar İçin Modern  Giyim Odası Dekorasyonu

Son giyim odası dekorasyon örneğimde ise hem bay hemde bayan giyim odası olarak dizayn edilen oldukça kullanışlı  bir iç mekan dekorasyonu yer alamda. Özellikle köşe kısmı için dizayn edilen alan oldukça dekoratif ve işlevsel ne dersiniz?

Modern Giyim Odası Dekorasyonu

Bu yazı 3773 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz