Blue White Interior Decoration

Paylaş
 

Modern iç mekan dekorasyonu denince aklımıza ilk olarak siyah beyaz ve kırmızı renkler gelse de bugün mavinin rahatlatıcı etkisine sahip harika bir iç mekan dekorasyonu inceleyeceğiz. Kısaca sevgili dekorasyon tutkunları bugün ki konumuzda ağır ve kontrast renklerden sıyrılıp huzurlu ve konforlu bir yolculuğa sizlerle birlikte çıkacağız.
Mavi salon dekorasyonu dizayn

İlk görsel küçük bir mekanda dizayn edilmiş sade ama bir o kadar şık bir oturma alanı. Koltuk seçiminden tutunda zeminde ki halı modeline kadar iç mekanda sadelik ve rahatlık düşünülmüş. Ayrıca mavi renk seçimler gri tonlar ile uyum içinde ne dersiniz? Özel aydınlatma tasarımları ile mekanda büyülü bir hava yaratan kanvas tablo seçimi de oldukça başarılı.

Kullanışlı Kitaplık Ünite Dizayn

Koltuk kenarına yerleştirilmiş mavi beyaz kitaplık modeli küçük mekanlar için duvardan zemine dizayn edilmiş. Böylece hem kullanım alanı artırılmış hemde mekandan tasarruf edilmiş.

Sade Ve Şık İç Mekan Dekorasyonu

Muhteşem ve aydınlık bir iç mekan için doğru seçilmiş bir mobilya yanında doğru seçilmiş bir aydınlatmada önemlidir, tıpkı bu görselde olduğu gibi. Gerçi aydınlatma olarak alışılagelmiş bir seçim olsa da mekana uyumlu bir hava katmış.

Modern Tv Ünite Dizayn

Oturma karşısına yerleştirilen mavi beyaz renk yaşam ünitesi hem dekoratif olarak şık bir görünüm sağlamış hemde mekanda bol tepolama alanları yaratmış. Sol tarafa yerleştirilmiş küçük ama işlevsel masa seçimi oldukça kullanışlı olmuş ne dersiniz?

Küçük Evler İçin Pratik Fikirler

Bu küçük ama ferah daire içinde mutfak ikinci sınıf da kalsa da yalnız yaşayanlar için küçük mutfak her zaman idealdir diye düşünüyorum sizce?

Mavi beyaz yatak odası dizayn

Mavi rengin dinlendirici etkisi yıllardır uzmanlar tarafından söylenmektedir. Durum böyle olunca iç mekanda belkide dinleyebildiğimiz tek mekan olan yatak odaları için en ideal renk seçimi de kesinlikle mavidir diyebiliriz.

Modern çocuk odası dizayn

Gelelim bu muhteşem mekanın çocuk odası tasarımına. Çocuk odamızda şık ve dekoratif bir oyun alanı oluşturulmuş; fakat dikkat ederseniz sadelik ve ferah alan düşüncesi buraya da hakim.

Kapalı balkon tasarımı

Çocuk odasının balkon kısmı kapatılarak hem mekandan tasarruf edilmiş hemde mekanda ekstra dinlenme alanı oluşturulmuş.

Dekoratif kare puf modeli

İşte kapalı bir balkon daha sizlerle, yine tim iç mekanımızda hakim olan renk bu mekanda da ustaca kullanılmış.Ayrıca mavi beyaz katlanır perde seçimi de mekana zarif bir görsellik katmış.

Balkonlar İçin Pratik Fikirler

Bu yazı 3589 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz