Black And White Interior Decoration

Paylaş
 

Modern ve şık iç mekan tasarımları ile yine sizlerleyiz. Bugün sizler için seçtiğim iç mekanda sadece siyah ve beyaz renkler kullanılmış olsa da zaman zaman gri renk tonlarına yer verilmiş. Mekanda mümkün olduğunca az mobilya kullanılarak mekanın kullanım alanı maksimum seviyeye çıkarılmış.Bu iç mekanda ustaca kullanılan en önemli özellik tavan dekorasyon diyerek sizi bu muhteşem siyah ve beyazın büyülü uyumu ile baş başa bırakıyorum.

Siyah beyaz salon dizayn

Beyaz sade tv ünite dizayn

Zemin de kullanılan su geçirmez parke renk seçimi harika olmakla birlikte yeni sezonun trend seçimi olan siyah küçük halı tasarımda bu mekan için oldukça şık bir seçim. Ayrıca modern dekorasyonun en büyük özelliğinin zeminde büyük ve renkli halı seçeneklerinden uzak sade bir görünüm oluşturmaktır diyerek bir diğer görsel ile devam edelim…Gösterişli ve çok yer kaplayan tv üniteleri yerine küçük ama dekoratif bir televizyon ünitesi kullanılmış. Aynı zamanda parkede ki siyah geçişe dikkat!

Modern antre tavan dekorasyon örneği
Duvar renk seçimi ve kapı kenarlarında yani kasasında uygulan siyah renk uyumu bu tarz iç mekanlar için ideal bir seçim olabilir. Kısaca beyaz bir kapı kasasını siyah renk boyatarak hem mekanda bir hareket oluşturur hemde mekanda bir bütünlük sağlarsınız.
Siyah beyaz çalışma odası dizayn

Hem çalışma odası hem soyunma odası olarak tasarlanan bu iç mekan beyaz renk tercihi ile ferah ve oldukça iç açıcı bir görünüme sahip ne dersiniz? Ayrıca dekoratif yer minderleri salonda olduğu gibi bu mekanda da kullanılmış.
Şık çalışma alanları dizayn

Gerek salon dekorasyonu gerek giyim ve çalışma odasında olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da hakim renk siyah ve beyaz. Desenli fayans seçimi ve zemin de kullanılan fayanslar hem modern çizgiyi yansıtmak da hemde avize modeli ile nostaljik bir hava oluşturmaktadır. Mekanda büyük ve yer kaplayan yemek yemek masası yerine küçük ama fonksiyonel bir masa tercihi yapılarak alandan tasarruf edilmiş.

Siyah beyaz mutfak dizayn

Siyah beyaz mutfak dekorasyonu

Gelelim iç mekanın en en özel ve en önemli mekanı olan yatak odası dekorasyonuna. Son yılların popüler yatak modeli seçimi olan ve modern tarz yatak odalarında oldukça fazla tercih edilen yuvarlak yatak modeli tavanda kullanılan yuvarlak ayna seçimi ile büyüleyici bir hava yaratmış. Ayrıca yatak başı panel duvarda kullanılan led aydınlatma seçimi de oldukça başarılı ne dersiniz?

Modern yatak odası dizayn

Yuvarlak yatak modeli

İç mekanın son karesi ise banyo dekorasyonuna ait. Banyo dekorasyonunda tıpkı iç mekanın diğer alanlarında olduğu gibi sade ve rahat kullanım amaçlı dizayn edilmiş. Köşeye yerleştirilmiş şık bir küvet ve çanak lavabo seçimi ise mekanda modern dekorasyonun izlerini taşımakta.

Modern banyo dekorasyonu

Bu yazı 2506 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook’ta Biz